- Algemeen
- Home
- Informatie
- Contact
- Inschrijven
- Uitslagen en standen
- Verslagen
- Laatste nieuws
- Nieuws
- Senioren
- Verslagen
- Verslag 2015-2016
- Gezellige boerenkoolavond in E&E
- Snelschaakavond geeft geen verrassingen
- Wintercompetitie gewonnen door Eric
- Vierde ronde van de wintercompetitie
- Derde ronde van de wintercompetitie
- Tweede ronde geeft verrassende resultaten
- Wintercompetitie gestart
- Rob is lekker op dreef op 2e snelschaakavond
- Eerste snelschaakavond een prooi voor Eric
- Verslag 2014-2015
- “Wintercompetitie” afgerond
- Verslag van diverse avonden jan, feb, mrt
- Gezellige Boerenkoolavond en afwijkende schaakregels
- Jeugd heeft een zware trainingsavond
- Gezellige laatste schaakavond van het jaar
- Nieuwe koploper na vierde ronde
- Nieuwe koplopers na derde ronde
- Frank verrassend aan kop na tweede ronde
- Jeroen Bensmann is de grote verrassing op eerste snelschaakavond
- Verslag 2013-2014
- Eerste snelschaakavond is een prooi voor Eric
- De 3 gouden regels voor een gezonde openingsopbouw
- Tweede ronde Wintercompetitie confrontatie van de eerste winnaars
- Derde ronde Wintercompetitie verrassende remise Frans tegen Eric
- Frans wint snelschaak toernooi
- Vierde ronde Wintercompetitie geeft mooie ontknopingen
- Marijke Looman laat zien dat ze is hersteld en wint!
- Eric Bies winnaar wintercompetitie
- Laatste avond van 2013 geeft verrassende uitslagen
- Gezellige avond en andere schaakvarianten
- Lentecompetitie van start
- Verrassende koploopster Roelie Van Gooswilligen
- Frans wint de strijd om de koppositie
- Eric de nieuwe koploper
- Verrassend gelijkspel Marijke tegen Frank
- Snelschaakavond een prooi voor Eric
- Ook de lentecompetitie is een prooi voor Eric
- Marijke pakt 2e plaats op laatste schaakavond in oude clubgebouw
- Verslag 2012-2013
- Verslag 2011-2012
- Verslag 2010-2011
- Verslag 2015-2016
- Interne Competities
- Externe competities
- Doredenkers 1 bezetting
- Uitslagen en stand
- Persoonlijke uitslagen
- Programma, uitslagen en stand Doredenkers 1(viertal)
- Verslagen externe competitie 2015-2016 (achttal en beker)
- Verslagen externe competitie 2014-2015 (achttal en beker)
- Verslagen externe competitie 2013-2014 (achttal en viertal)
- Teamleiderstaken
- Rating
- Reglementen
- Partijen
- Afmelden
- Verslagen
- Algemeen
- Jeugd
- Louis Hijweegen Schaaktoernooi
- Schoolschaak/dam
- Probleemopgave
uitslagen 2006
Invitatiegroep
1. Colijn Wakkee SV Paul Keres 4
2. Ronald Gouma SC Utrecht 4
3. Han van Baarsen Het Gambiet 3,5
4. Gert Legemaat SV Doorn-Driebergen 3,5
5. Marcel Flohr SG Amersfoort 3,5
6. Gerard Hamers SC Zeist 3,5
7. Wouter Smeets SV Doredenkers 3
8. Gert van Leuveren Hoevelakens SG 3
Groep A
1. Marcel Schroer SC Woerden 5
2. Pim Ydo Utrecht 5
3. Erik Flohr Opening ´64 – Alkmaar 4
4. Ron Flohr SG Amersfoort 4
5. Bert van Oudvorst SV Doorn-Driebergen 3,5
6. Gaston Merkx Zaandam 2,5
7. Matthias Ehrhardt SC Kijk Uit 2
8. Dan Hortensius SV Rivierenland 2
Groep B
1. Gerard Vernooij SC Houten 5
2. Arthur Hendrickx SV Leudal 5
3. Willem Mullender SV Kanaleneiland 4
4. Dennis Flohr SG Amersfoort 4
5. Gabri vd Schootbrugge HSG 3
6. Klaas de Ruyter Shah-Mata 2,5
7. Cees Samsom SG Vecht & Ommelanden 2,5
8. Rob van Vuurde SV Doorn-Driebergen 2
Groep C
1. Amanda Hijweegen SV Leudal 5,5
2. Carl Schoor SC Woerden 5
3. Martijn Verboom SV Kanaleneiland 4
4. Wim Veelenturf SC Woerden 4
5. Peter Egelie SC Zeist 3,5
6. Dirk Veldhuizen Hoevelakens SG 2
7. Kor Bronts Den Haag 2
8. Guido de Romph SV En Passant 2
Groep D
1. Charlotte Moons SC Vianen 5
2. Kees Schrijvers Hellevoetssluis 5
3. Vincent Verstege SC Houten 4,5
4. Sergio Harnandan SC Zeist 3
5. Cees Verburg SV Denk en Zet 3
6. Gijsbert Wiesenekker SV Huizen 3
7. Jan Hellevoort SV Doorn-Driebergen 2,5
8. Nico van Harten UCS De Rode Loper 2
Groep E
1. Jos Derksen SV Doorn-Driebergen 5
2. Marcel Janssen SC Barneveld 4,5
3. Jeroen ten Broeke SV Huizen 4
4. Erwin Flohr - 3,5
5. Willem Gerritsen SV Doredenkers 3,5
6. Pia van Rossum SC Woerden 3
7. Thor van der Voort SV Doredenkers 2,5
8. Bert Drost SV Denk en Zet 2
Groep F
1. Laurens van Twillert SV En Passant 6
2. Ferdinand Flohr Bramsche (Dld) 5,5
3. Ruud Flohr SG Amersfoort 5
4. Aldo Oxener SC Woerden 4
5. Arco Floor Hoevelakens SG 3,5
6. Jeroen Makkinje SV Huien 1,5
7. Thierry Siecker SV Denk en Zet 1,5
8. Tjeert Visser SC Zeist 1
Groep G
1. Michiel Verboom Wijk bij Duurstede 6
2. Bryan Koster Hoevelakens SG 5
3. Ronnie Snoek SC Zeist 5
4. Rene Brands SV Doorn-Driebergen 3
5. Vladimir van der Voort Warns 3
6. Henk van Hof SV Doorn-Driebergen 3
7. Jan Eekhof SC Zeist 2
8. Frans van Amerongen SV Doredenkers 1
Groep H
1. Wendela Oskam SC Zeist 5,5
2. Mark Berisa SV Doorn-Driebergen 5,5
3. Martijn Pardoel Utrecht 4,5
4. Bastiaan Gramser SV Doorn-Driebergen 4
5. Oscar Freriks SV Leudal 3
6. Gezinus Wolters SV Doredenkers 3
7. Fred Bol SV Doredenkers 2,5
8. Jean van der Poll SC Zeist 0
Groep I
1. Sjacco Versteeg SV De Pionier 5,5
2. Erwin Komrij SG Amersfoort 4,5
3. Nico Flohr Amersfoort 4
4. Etja Haullusy SV Huizen 4
5. Charles Flohr Leusden 3
6. Ben Flohr Houten 3
7. Franzke Kalkman SV De Pionier 2,5
8. Jeroen Gootjes Odijk 1,5
Groep J
1. Robin van Ee SV De Pionier 6
2. Gosse Kaastra SC Zeist 5,5
3. Christiaan v. Bochove Utrecht 5
4. Joop Zaal SV Leusden 4
5. Frits Smeets SV Leudal 3
6. Peter de Weerd Krimpen ad IJssel 2,5
7. Joske Ubels Hooglands SG 2
8. Bert Kalsbeek Amersfoort 0
Groep K
1. Natasja Hijweegen SV Doredenkers 5
2. Heleen Grasshoff Zeist 4
3. Theus v. Gooswilligen Wijk bij Duurstede 3
4. Nilufer Karayilan SV Doorn-Driebergen 2
5. Roelie v. Gooswilligen SV Doredenkers 1
6. Stephane Dewulf Houten 0
Groep L
1. Anton de Vreede Wijk bij Duurstede 5
2. Gerrit Evers Ochten 4
3. Anton Hijweegen Utrecht 3
4. Thijs Griepink Wijk bij Duurstede 2
5. Thijs Pieters Roermond 1
6. Ineke Legemaat Wijk bij Duurstede 0
Groep M
1. Matthijs Huntelerslag SV Doredenkers 8,5
2. Mark Lekkerkerker SV Doredenkers 6,5
3. Rauand Duhoky SV Doredenkers 6
4. Simon Flohr SG Amersfoort 6
5. Lorenz Brethouwer SV Doredenkers 4,5
6. Stijn Alberts SV Doredenkers 4
7. Maurits de Baar SV Doredenkers 3
8. Joni Kiewit SV Doredenkers 3
9. Emile van der Vis Wijk bij Duurstede 2,5
10. Merel Castella Zaforas SV Doredenkers 1