- Algemeen
- Home
- Informatie
- Contact
- Inschrijven
- Uitslagen en standen
- Verslagen
- Laatste nieuws
- Nieuws
- Senioren
- Verslagen
- Verslag 2015-2016
- Gezellige boerenkoolavond in E&E
- Snelschaakavond geeft geen verrassingen
- Wintercompetitie gewonnen door Eric
- Vierde ronde van de wintercompetitie
- Derde ronde van de wintercompetitie
- Tweede ronde geeft verrassende resultaten
- Wintercompetitie gestart
- Rob is lekker op dreef op 2e snelschaakavond
- Eerste snelschaakavond een prooi voor Eric
- Verslag 2014-2015
- “Wintercompetitie” afgerond
- Verslag van diverse avonden jan, feb, mrt
- Gezellige Boerenkoolavond en afwijkende schaakregels
- Jeugd heeft een zware trainingsavond
- Gezellige laatste schaakavond van het jaar
- Nieuwe koploper na vierde ronde
- Nieuwe koplopers na derde ronde
- Frank verrassend aan kop na tweede ronde
- Jeroen Bensmann is de grote verrassing op eerste snelschaakavond
- Verslag 2013-2014
- Eerste snelschaakavond is een prooi voor Eric
- De 3 gouden regels voor een gezonde openingsopbouw
- Tweede ronde Wintercompetitie confrontatie van de eerste winnaars
- Derde ronde Wintercompetitie verrassende remise Frans tegen Eric
- Frans wint snelschaak toernooi
- Vierde ronde Wintercompetitie geeft mooie ontknopingen
- Marijke Looman laat zien dat ze is hersteld en wint!
- Eric Bies winnaar wintercompetitie
- Laatste avond van 2013 geeft verrassende uitslagen
- Gezellige avond en andere schaakvarianten
- Lentecompetitie van start
- Verrassende koploopster Roelie Van Gooswilligen
- Frans wint de strijd om de koppositie
- Eric de nieuwe koploper
- Verrassend gelijkspel Marijke tegen Frank
- Snelschaakavond een prooi voor Eric
- Ook de lentecompetitie is een prooi voor Eric
- Marijke pakt 2e plaats op laatste schaakavond in oude clubgebouw
- Verslag 2012-2013
- Verslag 2011-2012
- Verslag 2010-2011
- Verslag 2015-2016
- Interne Competities
- Externe competities
- Doredenkers 1 bezetting
- Uitslagen en stand
- Persoonlijke uitslagen
- Programma, uitslagen en stand Doredenkers 1(viertal)
- Verslagen externe competitie 2015-2016 (achttal en beker)
- Verslagen externe competitie 2014-2015 (achttal en beker)
- Verslagen externe competitie 2013-2014 (achttal en viertal)
- Teamleiderstaken
- Rating
- Reglementen
- Partijen
- Afmelden
- Verslagen
- Algemeen
- Jeugd
- Louis Hijweegen Schaaktoernooi
- Schoolschaak/dam
- Probleemopgave
Uitslagen 2009
Groep A
1 Bies, Eric SV Doredenkers 6
2 Fijlstra, Bob Regiohakkers 5,5
3 Ydo, Pim Utrecht 4
4 Schroer, Marcel SC Woerden 4
5 Legemaat, Gert SV Doorn-Driebergen 3,5
6 Veldhuysen, Klaas SV Har-Mon-ie 3
7 Hacquebord, Tjerk SV Moira Domtoren 1
8 Dreu, Dries de GZZ 1
Groep B
1 Speijers, Marc SC Utrecht 6
2 Heer, Henk de SC Woerden 4
3 Schoorl, Carl SC Woerden 4
4 Auwens, Michel SV Pion 3,5
5 Laar, Bruun van de SV Barneveld 3
6 Veldhuizen, Martin Hoevelakens SG 3
7 Schootbrugge, Gabri van de HSG 2,5
8 Merkx, Gaston Zaandam 2
Groep C
1 Volkers, Kees UCS De Rode Loper 6
2 Duijker, Bert Veenendaal 4,5
3 Halve, Gerard SV Paul Keres 3,5
4 Blom, Stefan SSC 1922 3,5
5 Veldhuizen, Dirk Hoevelakens SG 3,5
6 Ehrhardt, Matthias SC Kijk Uit 3
7 Vuurde, Rob van SV Doorn-Driebergen 2
8 Elburg, Jan van Chess Vlaardingen 2
Groep D
1 Gerritse, Youri SV Paul Keres 6
2 Kroon, Henk Denk en Zet – Advisor 5
3 Hijweegen, Amanda SV Doredenkers 4,5
4 Veelenturf, Wim SC Woerden 4
5 Verstege, Vincent SV Houten 3,5
6 Harnandan, Sergio SC Zeist 3
7 Mars, Paul HSG 2
8 Troost, Cees HZP Schiedam 0
Groep E
1 Baren, Ben van SV Het Kasteel IJsselstein 5
2 Winkelhagen, Laurens SV Paul Keres 4,5
3 Wilders, Bab SV Ons Genoegen 4
4 Fischer, Albert Jan SC Oud Zuilen 3,5
5 Eveleens, Ed SV Botwinnik 3
6 Makkes vd Deijl, Benjamin SV Houten 3
7 Meer, Chris van SV Paul Keres 2,5
8 Berg, Jacques van de SV Ons Genoegen 2,5
Groep F
1 Buikema, Hans SC Vianen 5
2 Jochems, Huib HSG 4,5
3 Eck, Jan van Paul Keres 3,5
4 Pool, Jan SC Woerden 3,5
5 Derksen, Jos SV Doorn-Driebergen 3
6 Oskam, Wendela SC Zeist 3
7 Rooijakkers, Theo SC Oud Zuylen 3
8 Jagt, Henk van der SC Zeist 2,5
Groep G
1 Weg, Tim van de Leeuwarden 5,5
2 Gerritsen, Willem Wijk bij Duurstede 5,5
3 Drost, Bert Denk en Zet – Advisor 5
4 Hof, Henk van SV Lewenborg 4
5 Schutte, Mark SC Zeist 3
6 Siecker, Thierry Denk en Zet – Advisor 3
7 Cohen, Albert HSG 2
8 Hellevoort, Jan SV Doorn-Driebergen 0
Groep H
1 Bakker, Piet UCS De Rode Loper 5,5
2 Amerongen, Judith van SC Oud Zuylen 5
3 Fijlstra, Frans Acquoy 4
4 Snoek, Ronnie SC Zeist 3,5
5 Floor, Arco Hoevelakens SG 3
6 Verburg, Cees Denk en Zet – Advisor 3
7 Wit, Han de SV Doorn-Driebergen 2
8 Oxener, Aldo SC Woerden 2
Groep I
1 Kooij, Anne van der Amstelveen 6
2 Pel, Gerben van Hoevelakens SG 5,5
3 Pel, Daan van Hoevelakens SG 4,5
4 Gelder, Arnold van UCS De Rode Loper 4,5
5 Polders, Jan Leersum 3,5
6 Meerwijk, Jan van SV Paul Keres 2
7 Michel, Joop Rotterdam 1
8 Amerongen, Frans van SV Doredenkers 1
Groep J
1 Paans, Johnny DSG Pallas 5,5
2 Wolters, Gezinus SV Doorn-Driebergen 4,5
3 Houten, Diederik van HSG 4
4 Brummelen, Rien van SV Baarn 4
5 Berisa, Mark SV Doorn-Driebergen 4
6 Klaassens, Louis SC Oud Zuylen 3,5
7 Brands, René SV Doorn-Driebergen 2,5
8 Sluijs, Tom van der De Kempion 0
Groep K
1 Hijweegen, Natasja SV Doredenkers 6,5
2 Bochove, Christiaan Utrecht 6
3 Auwens, Ger SV Pion 5
4 Lingen, Henk van UCS De Rode Loper 4,5
5 Morsink, Hans Hoogkarspel 3
6 Welgraven, Willem SV Doredenkers 2
7 Tongeren, Geert van SV Tornado 0,5
8 Werf, Jan van der SV Houten 0,5
Groep L
1 Huntelerslag, Matthijs Wijk bij Duurstede 5,5
2 Griepink, Thijs Wijk bij Duurstede 5
3 Hijweegen, Anton Utrecht 4
4 Borm, Bart Druten 4
5 Weevers, Margreet Druten 3,5
6 Jong, Frank de SV Doredenkers 3
7 Gooswilligen, Teus van Wijk bij Duurstede 2
8 Gooswilligen, Roelie van SV Doredenkers 1
Groep M (jeugd)
1 Peeters, Stan SV Doredenkers 8,5
2 Reijm, Maarten SV Doredenkers 8
3 Lindeman, Camiel SV Doredenkers 7
4 Waal, Jimi de SV Doredenkers 3
5 Groothuis, Gert Jan SV Doredenkers 2,5
6 Reijm, Jaco SV Doredenkers 1