- Algemeen
- Home
- Informatie
- Contact
- Inschrijven
- Uitslagen en standen
- Verslagen
- Laatste nieuws
- Nieuws
- Senioren
- Verslagen
- Verslag 2015-2016
- Gezellige boerenkoolavond in E&E
- Snelschaakavond geeft geen verrassingen
- Wintercompetitie gewonnen door Eric
- Vierde ronde van de wintercompetitie
- Derde ronde van de wintercompetitie
- Tweede ronde geeft verrassende resultaten
- Wintercompetitie gestart
- Rob is lekker op dreef op 2e snelschaakavond
- Eerste snelschaakavond een prooi voor Eric
- Verslag 2014-2015
- “Wintercompetitie” afgerond
- Verslag van diverse avonden jan, feb, mrt
- Gezellige Boerenkoolavond en afwijkende schaakregels
- Jeugd heeft een zware trainingsavond
- Gezellige laatste schaakavond van het jaar
- Nieuwe koploper na vierde ronde
- Nieuwe koplopers na derde ronde
- Frank verrassend aan kop na tweede ronde
- Jeroen Bensmann is de grote verrassing op eerste snelschaakavond
- Verslag 2013-2014
- Eerste snelschaakavond is een prooi voor Eric
- De 3 gouden regels voor een gezonde openingsopbouw
- Tweede ronde Wintercompetitie confrontatie van de eerste winnaars
- Derde ronde Wintercompetitie verrassende remise Frans tegen Eric
- Frans wint snelschaak toernooi
- Vierde ronde Wintercompetitie geeft mooie ontknopingen
- Marijke Looman laat zien dat ze is hersteld en wint!
- Eric Bies winnaar wintercompetitie
- Laatste avond van 2013 geeft verrassende uitslagen
- Gezellige avond en andere schaakvarianten
- Lentecompetitie van start
- Verrassende koploopster Roelie Van Gooswilligen
- Frans wint de strijd om de koppositie
- Eric de nieuwe koploper
- Verrassend gelijkspel Marijke tegen Frank
- Snelschaakavond een prooi voor Eric
- Ook de lentecompetitie is een prooi voor Eric
- Marijke pakt 2e plaats op laatste schaakavond in oude clubgebouw
- Verslag 2012-2013
- Verslag 2011-2012
- Verslag 2010-2011
- Verslag 2015-2016
- Interne Competities
- Externe competities
- Doredenkers 1 bezetting
- Uitslagen en stand
- Persoonlijke uitslagen
- Programma, uitslagen en stand Doredenkers 1(viertal)
- Verslagen externe competitie 2015-2016 (achttal en beker)
- Verslagen externe competitie 2014-2015 (achttal en beker)
- Verslagen externe competitie 2013-2014 (achttal en viertal)
- Teamleiderstaken
- Rating
- Reglementen
- Partijen
- Afmelden
- Verslagen
- Algemeen
- Jeugd
- Louis Hijweegen Schaaktoernooi
- Schoolschaak/dam
- Probleemopgave
Uitslagen 2008
Groep A
1. Kees van der Weijden SV Chess Vlaardingen 6
2. Martin Veldhuizen Hoevelakens SG 5,5
3. Marcel Schroer SC Woerden 5
4. Rob Disselhoff SV Rivierenland 3
5. Dirk Veldhuizen Hoevelakens SG 3
6. Gaston Merkx, Zaandam 2,5
7. Gabri vd Schootbrugge Hilversums SG 1,5
8. Ronald Gouma SV Paul Keres 1,5
Groep B
1. Arthur Hendrickx SV Leudal 6
2. Marc Speijers SC Utrecht 5
3. Amanda Hijweegen SV Leudal 4
4. Vincent Verstege SV Houten 4
5. Matthias Ehrhardt SC Kijk Uit 4
6. Dries de Dreu GZZ 2,5
7. Wim Veelenturf SC Woerden 2,5
8. Wouter Smeets SV Leudal 0
Groep C
1. Jan van Elburg SV Chess Vlaardingen 6
2. Gerard Vernooij SV Houten 4,5
3. Rob van Vuurde SV Doorn-Driebergen 4,5
4. Cees Samsom SG Vecht & Ommelanden 4
5. Sergio Harnandan SC Zeist 3
6. Pia Sprong SC Woerden 2,5
7. Ton Houwers SV Rivierenland 2,5
8. Cees Troost SV HZP-Schiedam 1
Groep D
1. Ben van Baren SV Het Kasteel 6
2. Ernst von Kreijfelt SG Hoogland 5
3. Nico van Harten UCS De Rode Loper 4
4. Jacques van den Berg CSV Ons Genoegen 4
5. Bab Wilders CSV Ons Genoegen 3,5
6. Henk van der Jagt SC Zeist 3
7. Albert Jan Fischer SC Oud Zuylen 2
8. Anton de Vreede SV Doredenkers 0,5
Groep E
1. Willem Gerritsen SV Doredenkers 5
2. Thierry Siecker SV Denk en Zet – Advisor 5
3. Jos Derksen SV Doorn-Driebergen 4
4. Jos Pak SV Doorn-Driebergen 4
5. Han de Wit SV Doorn-Driebergen 3,5
6. Jan Hellevoort SV Doorn-Driebergen 2,5
7. Joop Michel SO Rotterdam 2
8. Cees Verburg SV Denk en Zet – Advisor 2
Groep F
1. Bert Drost SV Denk en Zet – Advisor 5,5
2. Hans Kuijper SV Caissa – Amsterdam 4,5
3. Ronnie Snoek SC Zeist 4
4. Klaas Been CSV Ons Genoegen 4
5. Aldo Oxener SC Woerden 3,5
6. Hans Buikema SC Vianen 2,5
7. Henk van Hof SV Lewenborg 2
8. Frans van Amerongen SV Doredenkers 2
Groep G
1. Rien van Brummelen Baarnse SV 4,5
2. Ron Klinkhamer SC Aalsmeeer 4,5
3. René Brands SV Doorn-Driebergen 4
4. Diederik van Houten Hilversums SG 3,5
5. Oscar Freriks SV Leudal 3,5
6. Judith van Amerongen SC Oud Zuylen 3,5
7. Mark Schutte SC Zeist 3
8. Bastiaan Gramser SV Doorn-Driebergen 1,5
Groep H
1. Natasja Hijweegen SV Doredenkers 7
2. Geert / Margreet Druten 5
3. Gosse Kaastra SC Zeist 5
4. Gezinus Wolters Leersum 5
5. Piet Harrewijne SV Denk en Zet – Advisor 3
6. Roelie van Gooswilligen SV Doredenkers 2
7. Teus van Gooswilligen Wijk bij Duurstede 1
Groep I
1. Julius Louis Budwilowitz Bunnik 6
2. Frank de Jong SV Doredenkers 4
3. Oignet, Ingrid Utrecht 3
4. Thijs de Boer SV Doredenkers 3
5. Rick Plantinga SV Doredenkers 2,5
6. Thijs Pieters Tilburg 2,5
7. Frank Gruters SV Doredenkers 0
Groep J
1. Lorenz Brethouwer SV Doredenkers 8
2. Mark Lekkerkerker SV Doredenkers 7
3. Jos Groothuis SV Doredenkers 6
4. Bart Borm Druten 5
5. Rick Westerhoff SV Doredenkers 4
6. Mick Oignet SC Oud Zuylen 2,5
7. Robin Nap SC Oud Zuylen 2
8. Gert Jan Groothuis SV Doredenkers 1,5
9. Betty Oignet SC Oud Zuylen 0